Баштинський ДНЗ Петрівського району

"Любити дітей - по-материнськи,
  Виховувати - по-сухомлинськи,
  Працювати - з креативом,
  Відпочивати - з позитивом!"

Філософія дошкільного закладу:

Чесність і відкритість, робота в єдиній команді.

Досягнення високого професіоналізму у всіх сферах - в наших       цілях освітніх послугах, людях, і в нашому стилі життя.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
      Дошкільний заклад - справжній рідний дім для малюка. Кожна дитина - наша дитина. Ми допомагаємо задоволенню природних запитів дитини, занурюємо її в атмасферу прихильного ставлення до людей, творчого сприймання довкілля. Дотримуємось принципу  повноцінної співпраці із сімьєю  кожної дитини.

Проблемне питання над,  яким працює заклад:

Формування професійної компетентності педагога, як умова розвитку дитини.

Загальна мета всебічного і гармонійного виховання визначає основні завдання нашого дошкільного навчального закладу.

Організувати навчально – виховний процес з урахуванням здібностей дітей, нахилів, інтересів, рівня їх інтелектуального, фізичного і психічного розвитку.
Домогтися 100% охоплення дітей п'ятирічок дошкільним закладом.
Побудувати життя малят так, щоб кожний день був пов'язаний із задоволенням  від пізнання світу рухів, вдосконаленням своїх здібностей, з задоволенням потреб та інтересів кожної дитини.
Формувати у дітей практичні навики дбайливого ставлення до свого здоров'я.
Провідним засобом виховання вважати рідну мову.
Розвивати художньо – естетичні здібності дітей.
Підготувати дитину до школи, як особистість.
Ознайомлювати дітей з правовим вихованням.
Розширити участь родини у діяльності дошкільного закладу.
          У взаємодії з сім'єю забезпечити фізичне і психічне здоров'я       дитини, виховати гуманні ставлення до людей.

Характеристика ДНЗ 2014- 2015 року

Дошкільний навчальний заклад укомплектований :

1 група – різновікова

В ДНЗ нараховується 16  дітей різного віку.

Навчально – виховний процес у групі здійснюється, за новою редакцією Базового компонента дошкільної освіти – Державного стандарту дошкільної освіти, схваленого на колегії  Міністерства від 4 травня 2012 року, за державною базавою програмою "Дитина", група старшого дошкільного віку  працює за Програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт".